24°C
Ранок N/A°C
День N/A°C
Вечір N/A°C
Ніч N/A°C
00
00
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок N/A°C
День N/A°C
Вечір N/A°C
Ніч N/A°C
00
00

У Львівській області засуджено банду рекетирів

Фото Національної поліціїФото Національної поліції

Винесено остаточні вироки у справі групи рекетирів, що вимагали у 41-річного львів’янина 20 тисяч доларів. Як пізніше з’ясувало слідство, чоловік причетний до сутенерства. Гроші вимагались в тому числі й за нерозголошення інформації про цю “діяльність”.

Рекетири катували чоловіка, били та вводили ін’єкції. Після цього його змусили написати розписку про “заборгованість”, яку він зобов’язується до кінця року. Наступного дня було переписано його авто, після чого відпущено. Подальші перемовини дозволили зменшити суму до 7 тисяч доларів. Як виявили слідчі, троє зловмисників є бійцями АТО.

Передача коштів мала пройти на вул. Полуботка у Львові. Цей момент правоохоронці обрали для проведення спецоперації із затримання злочинців. Пізніше на вул. Володимира Великого було знайдено й решту підозрюваних.

Миколаївським районним судом винесено три вироки, за якими злочинці позбавлені волі на три роки, ще одній жінці присуджено умовний термін. У Сихівському районному суді відбуватиметься розгляд справи щодо керівника групи.

Проти сутенера відкрито кримінальну справу. Розшукуються постраждалі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...