-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​У львівських школах запустили проект «Обід на вибір»

У декількох середніх школах міста Львова запустили пілотний проект з метою реорганізувати шкільне меню. Однією з особливостей проекту є те, що діти разом з батьками можуть обрати собі меню на тиждень наперед.

Така можливість є в учнів 4, 60, 53, 42 та 98 шкіл у Львові. Ідея впровадити проект «Обід на вибір» виникла в управлінні освіти ЛМР. За словами керівниці відділу освіту Зоряни Довганик, спершу говорили із надавачами послуг, чи можуть вони співпрацювати із школами в такий спосіб. У школах, як зазначається, такі проекти підтримують одразу.

Так, знайшли надавачів послуг і ті обрали школи, де зараз зручно впровадити цей проект. Під час співпраці впродовж певного періоду отримають певну статистику і переваги та недоліки проекту. Через деякий час проект можна буде впровадити в інших навчальних закладах.

Зазначається, що в школи в рамках проекту закупили нове устаткування – спеціальні нагрівальні пристрої – марміти а також техніку для приготування їжі.

Зазначається, що щочетверга батьки із дитиною отримують перелік страв і можуть обрали меню на наступний тиждень. Дитина передає інформацію в школу, а тут вже збирають загальні побажання, узагальнюють їх і складають меню на тиждень. Так, щодня на вибір є 2-3 страви.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...