16°C
Ранок 13°C
День 17°C
Вечір 15°C
Ніч 10°C
26.827.25
3030.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 13°C
День 17°C
Вечір 15°C
Ніч 10°C
26.827.25
3030.7

У ЛМР закликали не купувати житло у ЖК "Форест-Хілл"

Фото ЛМРФото ЛМР

У Львівській міській раді звернулись до охочих придбати житло у Львові із закликом не вкладати гроші у ЖК “Форест-Хілл”. 12-поверховий будинок, що знаходиться на вул. На Нивах, збудований без дозволів та неодноразово отримував приписи про необхідність зупинки робіт.

Директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич заявила наступне: «Будинок на вул. На Нивах збудований з порушенням законодавства. Дозвіл на його будівництво був виданий обласною інспекцією ДАБК на 4 поверхи. Але забудовник збудував 12-поверхівку. Ми застерігаємо мешканців бути обережними та не купувати квартири у цьому будинку. Аферисти, які дурять громаду міста, повинні бути покарані. І Львівська міська рада скеровує інформацію у всі правоохоронні органи. Це афера, за яку винні мають нести покарання. Бездіяльність всіх держаних структур – поліції, обласної інспекції ДАБК – призвела до того, що люди стали заручниками ситуації».

Повідомляється, що проведені перевірки виявляли необхідність усунення недоліків, а надалі навіть про знесення новобудови. Однак, з боку забудовника не було жодної реакції. У прес-службі ЛМР це коментують так: «Інспекція також встановила, що будівельні роботи на вул. На Нивах проведено не тільки без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов забудови земельної ділянки (не забезпечено проїзду з усіх сторін проектованого будинку та доступу пожежників, нормативної кількості місць зберігання автотранспорту, порушено поверховість), з порушенням плану зонування Шевченківського району та ще й на земельній ділянці, що не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...