9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​У грудні в містах України пройде Volunteer Fest

З нагоди Міжнародного дня волонтера у різних містах пройде фестиваль волонтерства.

Про це повідомляють у прес-центрі ЛОДА.

З нагоди Міжнародного дня волонтера в українських містах з 2 по 5 грудня проведуть Volunteer Fest. У межах фестивалю проведуть ярмарки, дискусійні клуби, живі бібліотеки, кіновечори та багато іншого.

Головною метою фестивалю є популяризація волонтерства, ознайомлення людей з впливом волонтерства на реалізацію громадської позиції, розвиток громади.

Також у межах фестивалю у понеділок, 27 листопада, стартував флешмоб у соціальних мережах #ivolunteer. У записах з цим хештегом люди діляться власним досвідом волонтерства. Приєднатись до нього може кожен охочий, потрібно лише опублікувати у соціальних мережах історію свого волонтерства та розповісти, чому варто допомагати іншим. У пост потрібно буде вставити хештеги #ivolunteer, #IVD2017 та #яволонтер.

Фестиваль відбудеться у різних містах України у центрах "Вікно в Америку" та в Американському домі, адреси за посиланням.

Організатори – UN Volunteers, Американський дім (America House Kyiv), GoGlobal за підтримки Ukrainian Volunteer Service, AIESEC, Peace Corps та Мінмолодьспорту – мають на меті показати, що волонтерство є рушійною силою змін у країні.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Скільки ви мали сексуальних партнерів за життя?

7,5%
Я незайманий(а)
26,3%
Одного
30,1%
До 5-ти
22,6%
До 10-ти
12,0%
Кілька десятків
1,5%
Більше сотні
всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...