3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
3°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05

У електротранспорті запроваджено нові способи оплати за проїзд

Image

Пасажири електротранспорту отримають нові можливості для безготівкової оплати проїзду. Зокрема, відтепер можна надіслати SMS або використати додаток EasyPay. Номер телефону та коди, які необхідно відправити - будуть повідомлені пізніше. В першу чергу, можливість такої оплати отримають абоненти Vodafone, згодом і всіх інших мобільних операторів. Вартість SMS дорівнюватиме вартості квитка, а унікальний код-відповідь і буде підтвердженням оплати.

У випадку використання додатку EasyPay, необхідно під’єднатись за допомогою Bluetooth до спеціальних передавачів, що будуть встановлені у рухомому складі. Після цього можна буде провести придбання квитка - для цього не потрібен доступ до мережі Інтернет.

Також, нововведення є і в переліку доступних квитків. Зокрема, тепер доступні абонементи на 1,5 години за 5,5 грн та добові за 15 грн. За їх допомоги можна здійснити пересадку на інший електротранспорт - враховується лише час від моменту купівлі. Впроваджено і тримісячний квиток - його вартість 420 грн (економія у порівнянні із купівлею щомісячних абонементів - 30 гривень).

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...