27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

У центрі міста проклали піший інформаційний маршрут

«Леви знають таємниці відкриттів» - перше, що ви прочитаєте, коли вирішите переглянути інноваційний екскурсійний маршрут. До Всесвітнього дня туризму у місті презентували маршрут «Вперше у Львові».

Щоб скористатись індивідуальним «гідом», потрібно мати декілька годин вільного часу та смартфон із додатком.

Інноваційний маршрут розробили за мотивами однойменної книги публіциста Ілька Лемка «Вперше у Львові». Маршрут представляє собою особливі історичні пам’ятки та інформацію про них. Це все можна буде переглянути, зісканувавши спеціальний QR-код із табличок. Кожна табличка вмонтована в землю, однак через спеціальний знак та білий колір її легко помітити.

Image

Як зазначила спеціаліст управління туризму ЛМР Юлія Танасієнко, маршрут спеціально прокладений не лише через центр міста, а й навколо нього, охоплюючи декілька парків та навчальних закладів, у яких просто варто побувати.

«Для того, щоб розпочати маршрут, потрібен смартфон із додатком зчитування QR-кодів. Скануєте код, а далі насолоджуєтесь маршрутом. Програма зробить все за вас», - додає Юлія Танасієнко.

Інформація з’являється у додатку вже через декілька секунд. Можна переглянути факти про фонтан Нептуна в центрі, каплицю Боїмів, палац Потоцьких, пам’ятники Тарасу Шевченку та Івану Федорову, інші відомі місця Львова, де часто радять побувати туристу.

На відкритті зібрались не лише містяни та представники міської ради. Випадково потрапили і зацікавились маршрутом також туристи, які в цей час були на площі Ринок.

Так, один з них одесит Михайло Авілов, розповідає, що ідея з маршутом йому дуже сподобалась. За словами хлопця, він часто подорожує, але рідко користується послугами гіда. Він з задоволенням пройшов квест, вивчаючи нове про Львів.

Загалом пройти всі точки маршруту можна за 2-3 години (3,5 кілометри). Як розповідає автор маршруту, Ілько Лемко, книга якого стала основою для маршруту, не всім хочеться йти з гідом, навіть, якщо екскурсія дуже цікава.

«Такий маршрут дозволяє вам самостійно керувати прогулянкою, залишаючись на місці доти, доки вам подобається. Гіда ви не зупините, а тут можете насолодитись сповна», - коментує Ілько Лемко.

Наразі інформацію в маршруті можна прочитати декількома мовами: українська, англійська, німецька та польська. У планах додати німецьку та польську.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 11:35, 28.09.2017
  ... от вистачило розуму не називати той маршрут --"розумний" ... на жаль більшість львівських сайтів не можуть розрізнити інформаційність і розумність ... а оті "інновації" і "креатив" вже так за..рали українську мову , як ніякі москалі не змогли ...
  • user
   Гість 16:32, 04.10.2017
   так а шо не так? спарт-щось, це просто тренд. Як "без гмо"
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви буваєте за кордоном?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...