23°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У центрі Львова відбувся "Сніданок довіри"

Фото ЛМРФото ЛМР

Зранку в неділю, по вулиці Вірменській проведено захід під назвою “Сніданок довіри”. Сотні львів’ян приготували домашні страви та запрошували до спілкування усіх охочих. З 10:00 до 13:00 тут можна було зустріти як відомих містян, серед яких - високопосадовці, митці, артисти, музиканти, громадські активісти, підприємці, так і пересічних львів’ян. До участі долучився й мер міста - Андрій Садовий.

Як зазначають організатори, цей захід не стане єдиним; з певною періодичністю акція повторюватиметься. Головною метою є підтримання львівської спільноти та створення умов для комунікації в місті, аби кожен мешканець мав можливість висловити власну думку, запропонувати ідею та й просто бути причетним до подій, що відбуваються.

Олег Мацех, представник оргкомітету, поділився власними враженнями в інтерв’ю ZAXID.NET: “Тут ми маємо відчути, що у Львові є спільнота не лише у соцмережах. Тут ми можемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя”.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...