8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

​У Брюховичах вирощують дерева для оновлення карпатських лісів. ФОТО

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин побував на підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр», яке розташоване у Брюховичах. Саме в цьому комплексі вирощують саджанці дерев для озеленення карпатських лісів

Фотографії з відвідин підприємства він оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Гарущин розповів, що саджанці, які вирощують на підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» створені за шведською сучасною технологією, яка в подальшому допомагатиме висаджувати в Карпатах ї на Поліссі лісові культури із закритою кореневою системою.

Варто зазначити, підприємством було висіяно 500 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою. На підприємстві в Брюховичах вирощують такі основні лісоутворюючі породи, як: сосна звичайна – 240 тис шт., модрина європейська – 100 тис шт., дуб – 70 тис шт., ялина європейська – 50 тис шт., бук лісовий – 20 тис шт., дугласія – 14 тис шт., ялиця біла – 10 тис шт.

Річна продуктивність комплексу становить 3,5 млн сіянців із закритою кореневою системою. У перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Львівського ОУЛМГ сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 10 млн сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...