15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

У Білорусії побили українського журналіста та ще 9 українців затримали

На масових протестах в Білорусії українського журналіста Мстислава Чернова побили силовики. Про це на днях розповів голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко у Facebook.

Фото: з Facebook (Мстислав Чернов)Фото: з Facebook (Мстислав Чернов)


В ніч на 10 серпня український журналіст інформаційного агентства Associated Press Мстислав Чернов постраждав від побиття білоруськими силовиками під час розгону протестних демонстрацій в Мінську.

«Окрім того, близько 15 журналістів, за даними незалежної Білоруської асоціації журналістів, затримали правоохоронці в неділю, у день президентських виборів в Білорусі. Затримання відбулися в Мінську, Вітебську, Могильові та Гродно», - пише Томіленко.

Пізніше колеги Чернова розповіли, що згідно з останньою інформацією, він перебуває в нормі.

«Але правоохоронці вночі били його «по руках і ногах». Британське видання Independent повідомляє, що «незадовго до півночі фотографа AP Мстислава Чернова доставили в лікарню з підозрою на струс мозку після побиття ОМОНом в машині міліції», - йдеться в повідомленні.

Національна спілка журналістів України висловила солідарність постраждалому журналісту і його колегам з Білорусі, які, «незважаючи на ризики, виконують свій професійний обов'язок і інформують про перебіг ситуації».

Фото: TassФото: Tass

Крім того, у Вітебську були затримані дев’ять громадян України у зв’язку з "адміністративними правопорушеннями". Після втручання посольства наступного дня громадяни України були звільнені з-під варти.

Інформація про будь-які інші інциденти з громадянами України в Білорусі поки відсутня.

Зазначається, що посольство продовжує перевірку і відстеження ситуації і в разі появи нових даних буде інформувати додатково.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...