9°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

У Архикатедральний собор св. Юра привезли мощі Антонія Падуанського

Фото ЛМРФото ЛМР

До Львова доставлено мощі святого Антонія з Падуї. Ченці-францисканці Евдженіо Каніл та Даніель Фечета привезли святиню у Архикатедральний собор святого Юра.

Прес-служба ЛМР опублікувала звернення монахів: «Реліквії, які ми сьогодні привезли складаються із двох частин. Це забальзамована частинка тіла святого Антонія. Натомість інша частина реліквії — це фрагмент кістки святого Антонія у саркофазі і ми її використовуємо для благословень недужих. Уже на сьогодні десятками років ці реліквії подорожують різними країнами світу. Ми відвідали фактично всі держави Європи, багато країн Азії».

В свою чергу, капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк зазначив наступне: «Святий Антоній за життя прославився талантом проповідника і збирав на проповіді тисячі вірян. Завжди, коли до міста приїздять мощі якогось святого, то люди питають від чого він допомагає. То Святий Антоній допомагає у всіх сферах людського життя та буття. Святий Антоній допомагає віднайти чистоту, бо був вихований у чистоті».

В УГКЦ наголосили, що перш за все, у Львові молитимуться за мир. У загальному доступі святиня перебуватиме до 24 вересня.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...