15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

"Творчість кольору хакі": львівський художник створює картини з військової форми

З сьогоднішнього дня в одній з київських арт-галерей буде експонуватись львівський митець Сергій Радкевич. Художник-монументаліст для створення своїх картин використав...військову форму. В такій творчості він висловлює особистий супротив насильству та війні.

"Фрагменти" - саме так назвали виставку, яку представлять у Dymchuk Gallery, що в Києві. Як висловлюється Сергій про плоди власної творчості, всі експонати - це своєрідний особистий маніфест проти будь-яких насильницьких дій. Для створення робіт він брав лекала форми, що шиють для військовослужбовців.
Це символізує протиправні дії, "свідоме" нищення, що безперечно пов'язане з тілом людини.


Над виставкою він працював з 2015 року. У картинах використано зразки різної форми, різні лекала, щоб показати, що немає одного певного суб'єкта насилля, це загальне для всіх. Також Радкевич зазначає, що явище насильства різко негативно впливає на суспільство, руйнує його, тому слід позбутися.

Сергій Радкевич народився в Луцьку, проте зараз працює у Львові. Серед основних напрямків його роботи вуличний живопис, монументальний розпис. В 2011 Сергій номінований на вручення Другої спеціальної Премії PinchukArtCentre. А останньою його роботою стала фреска, яку він створив в Парижі в рамках проекту "Береги Європи".


Джерело інформації: Cultprostir

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...