25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

То йде Гонтарева у відставку чи ні?

Можливу відставку голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої активно обговорюють у кулуарах Верховної Ради. Однак сама глава НБУ ще жодних заяв не писала.

Деякі нардепи вважають, що вона не була найкращою виконавицею волі Президента, і зараз вони з’ясовують стосунки. Від того, наскільки швидко це відбудеться, залежатиме її звільнення з посади голови Нацбанку.

Відтак, за попередніми передбаченнями, певні досягнення між президентом і Гонтарєвою все ж є. А це означає, що невдовзі звільнення таки відбудеться і скоро Нацбанк матиме нового керівника, тим паче, що такі кандидатури з лояльних до Нацбанку банківських структур є.

Додамо що на цей пост всі активно прогнозують персону Арсенія Яценюка - представника "Народного фронту". За основною версією політологів, відставка чинної глави Набанку - це такий собі лакмусовий папірець на перевірку того, чи готовий Уряд наразі позбутись свого керівника - Володимира Гройсмана.

Так, Гонтарєва не була найкращим керівником головної фінансової структури України, однак, вона досвідчений банкір та кваліфікований робітник. Особа, що, ймовірно, прийде на її місце ще деякий час розбиратиметься з ситуацією. Народу ж залишиться лише "схрестити пальці" а сподіватись на те, що за цей "деякий час" не станеться гіршого.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...