7°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Тиф у Львові через щурів" - це лише чутки

У Львові розповсюджуються чутки, що через переповнені смітники у місті з'явилось багато щурів, які заражають серед жителів міста тифом.

Image

На сайті Львівської міської ради запевняють - це все лише чутки. Як говорить Романа Павліва (керівник Львівського обласного лабораторного центру), у Львові не зафіксовано жодного випадку захворювання на тиф. Крім того, лікарі наполягають на тому, що ситуація зі сміттям у Львові наразі ні яким чином не може призвести до епідемії захворювання черевним тифом. По-перше тифом може захворіти виключно людина, адже цю хворобу підхопити можна виключне через продукти харчування. Тобто для того, щоб захворіти на тиф має відбутись контакт зі слиною або чатками інших тілесних виділень інфокованої людини.

Профілактика тифу ж для кожної особи - елементарне дотримання правил гігієни та очистка продуктів харчування перед споживанням.

Таким чином, лікарі повністю спростовують чутки про те, що через щурів на переповнених смітниках мешканці Львова заразились чи могли би заразитися на черевний тиф.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...