16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

Свято оперної музики у Львові

Вперше впродовж двох перших тижнів квітня 2016 р всесвітньо відомий болгарський оперний співак, маестро Калуді Калудов проводив спеціальний майстер-клас. По завершенні цього майстер-класу, 16 квітня 2016 р відбувся заключний гала-концерт. Прикметно, що до участі у цьому заході були залучені як провідні солісти оперного театру, так і хористи, початкуючі вокалісти при чому різних поколінь: Ігор Кузьмич, Юрій Гадзецький, Василь Понайда, Наталія Кухар, Вероніка Коломіщева, Микола Кортуняк, Назар Тищишин, Анасатасія Кортуняк, Тетяна Оленич, Юлія Лисенко, Михайло Малафій та ін.

При чому у двох завершальних номерах концерту: дует Карлоса і Родріго з опери “Дон Карлос” Дж. Верді (виконавці: Микола Кортуняк та Калуді Калудов), а також арія Калафа з опери “Турандот” Дж. Пуччіні, яку виконувало тріо: Калуді Калудов, Михайло Малафій, Назар Тацишин.

Крім того, після цього концерту, для львівської публіки Каладі Калудов виконав партію Маріо Каварадоссі в опері “Флорія Тоска” Дж.Пуччіні. До речі головну роль, роль Тоски у цій виставі виконувала дружина К. Калудова Анна Дітрі (репертуарна постановка Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької). Успіх проекту був настільки великий, що глядна зала не могла вмістити всіх охочих.

Так чи інакше, але вже на початку цього театрального сезону: у вересні Калуді Калудов знов провадив свою творчу зустріч, але за іншою методикою. Відтак вже 23 вересня 2016р. відбудеться заключний гала-концерт, але за іншою музичною програмою, з іншими артистами-виконавцями. Тобто, замість одноразового проекту, бачимо, що оперний театр зреалізовує системну співпрацю із світовими оперними зірками тим самим активізуючи та розвиваючи оперну музику у Львові.

Таким чином, на прикладі цього проекту простежуємо, що Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької знов і знов радує публіку, і підтверджуючи свій високий статус “Оpera-Europa”.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримали би Ви обмеження швидкості транспорту у населених пунктах до 50 км/год?

всі опитування
Loading...