20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8

Сумніви щодо заборони артистів, які пропагують сепаратизм на українських землях: висновки депутатів

Досі в Україна фігурував закон про заборону виступів будь-яких артистів, що підтримують російську агресію та пропагують сепаратизм. За відповідне рішення 21 квітня проголосувало 55 депутатів. Але останнім часом серед львів'ян поширились невдоволення та обурення щодо того, як влада "відбирає" цих виконавців.

Зовсім недавно активісти бойкотували виступ гурту "Неангели", що виступав в одному з львівських клубів. Зчинився жахливий шум щодо діяльності дівчат на території України взагалі, хоча, досі невідомо, чи підтримували вони Росію, як державу, чині. Наступний випадок стався з італійським співаком Тото Кутуньйо, який має запланований концерт у Львові 15 листопада. Проте перед тим останній мав необережність висловити своє "задоволення та привітати" російського президента з днем народження. Відповідно, деякі мешканці вважають це ознакою неповаги до українців та бойкотують цей виступ. Така ж ситуація з дуетом Потапа й Насті Каменських.

На думку одного з депутатів ЛМР, Петра Адамика, прийнята ухвала містить лише оціночні норми, а не конкретні критерії, за якими можна забороняти концерти того чи іншого виконавця. Через які важко оцінити – підтримує артист агресію Російської Федерації чи ні.

"В цій ухвалі немає конкретних критеріїв за яких визначаються такі виконавці. Це дає змогу певним активістам розмахуючи нашою ухвалою зривати концерти. Люди остерігаються наперед купувати квитки. Страждає імідж Львова, як культурного центру", – вважає депутат.

Також, на думку інших представників Львівської ради, внесення правок у прийняте рішення дозволить людям чітко розмежовувати, чому одним виконавцям дозволено виступати в місті, а іншим зась. Адамик, зокрема, закликав депутатів подумати й винести це питання на наступне пленарне засідання чиновників Львова.

За словами чоловіка, ухвала має передбачити заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території Львова лише тим представникам шоу-бізнесу, які включені Службою безпеки України до списку осіб, що виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України.

Можливо через те, що в законі немає ясності, різного роду "активісти" зривають концерти , ніби-то, встановлюють правоту в місті. Що б там не було, допоки чиновники не пропишуть основного з приводу гастролів та дозволів виступати різним виконавцям, окремі "масові діячі" і далі проводитимуть свою діяльність проти всіх, кого їм заманеться.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи втратили ви зв'язки зі своїми родичами та друзями із Росії після початку АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...