6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​Студенти "Львівської політехніки": де нам жити?

Фото ілюстративнеФото ілюстративнеНа засіданні активу студентства університету "Львівська політехніка", вирішили самостійно вирішувати питання будівництва нового гуртожитку.

Про це інформують у прес-центрі Політехніки.

Як зауважили на засіданні колегії, є імовірність призупинення будівництва гуртожитка Політехніки на вул. Відкритій, 1. Будівництво має оплачувати держава, тому дофінансування відбуватиметься поступово. Відповідно, потрібно чітко дотримуватись графіку в роботах.

Крім того, виникла проблема стосовно того, що мешканці навколишніх будинків бояться старту робіт. Останні не виключають проблем, які можуть виникнути, коли почнуться розкопки та інші процеси. При цьому студенти зауважили, що до цього причетні і низка організацій, які просто «піаряться», прикриваючись хорошими намірами.

За підсумками засідання органів студентського самоврядування та профспілки вирішено зробити першочергові кроки до вирішення проблеми найближчим часом. Так, прийнято рішення розпочати інформаційну кампанію, гаслом якої обрано фразу "Де нам жити?". Акцією студенти намагатимуться привернути увагу містян до проблеми житла для студентів у Львові. Крім того, з офіційними запитами студенти звернуться до керівництва міста та Львівщини щодо сприяння вирішення питання.

За попередньою інформацією, у новому гуртожитку запланували ряд цікавих ідей. Зокрема, вивчивши досвід недоцільності спільних кухонь та санвузлів, вирішено відмінити їх побудову. Так, кожна кімната має мати власний туалет, умивальник та душ. Також відмінять загальні кімнати відпочинку, а облаштують великий хол, де можна буде розмістити, наприклад, телевізор та меблі. Це буде своєрідною зоною відпочинку.

Крім того в проект заклали й два великих спортзали, один з яких тренажерний. У підвалі мають облаштувати приміщення для зберігання велосипедів.

Нагадаємо, раніше "Львівські" повідомляли, що виконком міської ради погодив містобудівні умови та обмеження для проектування ще одного гуртожитку ЛНУ "Львівська політехніка"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 13:12, 25.09.2017
    ... вай які мудрі у львові студенти ! ... а якими ж вони стануть муд ...рецями конкретними , коли вивчаться ! ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...