-5°C
Ранок -6°C
День -3°C
Вечір -5°C
Ніч -6°C
00
00
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-5°C
Ранок -6°C
День -3°C
Вечір -5°C
Ніч -6°C
00
00
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Студент-другокурсник УКУ розробив розумний велошолом

Джерело фото: УКУДжерело фото: УКУ

Маркіян Зубрицький другий рік навчається на бакалаврській програмі з комп’ютерних наук в УКУ. Також хлопець відвідував клуб робототехніки, де й почав розробляти свій розумний шолом. Зараз пристрій може показувати, куди повертає велосипедист за допомогою спеціального руху, однак Маркіян далі удосконалює свій винахід.


Про винахід юного розробника Львівським стало відомо у прес-центрі УКУ.

Прилад синхронізується із додатком, визначає температуру, швидкість руху і показує повороти (на два спеціальні екрани) та зупинку велосипед. Для останніх рухів є умовні знаки – потрібно схилити голову до плеча у потрібному напрямку.

Хлопець розповідає, що сам затятий велосипедист, в тому числі займається екстримальним велоспортом. Він стикнувся з проблемою непорозуміння між водіями і велосипедистами, коли кермувальники не завжди бачать, куди повертає людина на велосипеді.

Про ідею створити розумний шолом, який б показував напрямок руху, він розповів керівнику гуртка і розпочав роботу.

Як розповідає студент, для того, щоб втілити задумане, довелось навчитись основ програмування мікроконтролерів, проводити математичні розрахунки та програмувати (згодом хлопець розробив додаток на смартфон щоб керувати шоломом).

Із своїм винаходом хлопець відвідав дві виставки (робототехніки та Lviv IT Arena), де отримав корисні поради щодо удосконалення винаходу.

Наразі хлопець вчиться далі і удосконалює свій винахід. Він подумує і про розширення лінії загалом – розробити спеціальні рукавиці для велосипедистів чи інше екіпірування.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...