12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Стала відомою програма святкувань до Дня Незалежності

Візуалізація ЛМРВізуалізація ЛМР

До Дня Незалежності України на львів’ян чекає велика кількість святкових заходів. Концерти, театральні виступи, благодійні заходи та фестивалі.

Про деталі повідомляє Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку: «Програма для мешканців Львова є досить активною і насиченою. Буде багато різних заходів, які відбудуться на Сихові, Левандівці та в центральній частині міста. Ми робимо акцент на заходах для наших Героїв, зокрема для військових 80-ї бригади. Також ставимо акцент на таких заходах, до яких вже звикли гості, які приїжджають до міста, — це Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир». І наші інституції: Палац ім. Г. Хоткевича, Шевченківський гай: вони будуть відкриті для різних заходів».

Також, на львів’ян чекає відеомаппінг. На фасаді львівської Ратуші відбудеться показ роботи відеохудожників Володимира Стецьковича та Романа Дзвонковського. Як повідомляється в анонсі, увагу глядачів сфокусують на новітній історії України.

«Ми будемо показувати процеси державотворення, а найбільший акцент буде на участі молоді у творенні країни. Окрему музику для цього пише відомий композитор, який зараз мешкає у Києві, — Усеін Бекіров. Дійство буде доволі цікавим, важливим, де акцент буде на молоді, яка є учасником державотворення країни», — зазначає директорка ЛКП «Культурно-освітній центр ім. О. Довженка», Марта Іванишин.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...