1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041

Стадіон "Україна" реконструюватимуть

Фото Leonid ShalashnyjФото Leonid Shalashnyj

Стадіон “Україна” буде реконструйовано. Також, на території з’являться реабілітаційний центр для спортсменів, спортивна школа, музей, два готелі та відкриті зали для занять фітнесом.

Детальний план території (ДПТ) розроблено ФОП Лаврін В.С. на замовлення управління архітектури та урбаністики ЛМР. Оплатило виготовлення документації ТзОВ «КПФ «Карпати».

Планується зменшити кількість місць на трибунах до 15 тисяч, а додаткові приміщення обладнати роздягальнями з душовими, диспетчерським пунктом, зоною для роботи ЗМІ, ложами для преси та коментаторів, та іншим.

Заплановано облаштувати відкриту та підземну автостоянки на 103 та 310 паркомісць, відповідно, багаторівневий паркінг на 400 автомобілів та окрему стоянку біля тренувальних полів на 300 авто.

Оголошено проведення громадських слухань щодо розробленого ДПТ - о 17:00, 15 лютого усіх охочих запрошують до конференц-залу стадіону «Україна» (адміністративний корпус, другий поверх). Крім цього, власні зауваження до реконструкції можна подати через ЦНАП до 26 лютого.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви виїхати (мігрувати) за кордон?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...