23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Справа про придушення Майдану буде повторно розглянута в Гаазі

Міжнародний суд із прав людини в Гаазі погодився повторно розглянути справу силового придушення Майдану на початку 2014р. Як зазначили юристи родин загиблих та постраждалих майданівців , європейський суд взяв до уваги їхнє подання повторно саме тому, що адвокатам вдалося зібрати більш переконливу доказову базу.

Так, один із юристів зазначив, що таким переконливим аргументом, якого не включили раніше, в згадуване перше подання, це переконливі докази того, що розгін і силове придушення майдану не був спонтанною реакцією влади на мітинг, а цілеспрямованою акцією. Адже був створений спеціальний штаб, який керував діями військових, беркутівців, тітушок і т д. проти мирних протестувальників під час Революції Гідності. Саме це, за словами фахівців, дало можливість наразі винести позитивний, щоправда проміжний результат у висновках досудового слідства Міжнародного суду в Гаазі.

Варто зазначити, що напередодні 12 листопада, Міжнародний суд в Гаазі не знайшов системності в нападах на громадян під час протестів в січні-лютому 2014р., а тому відхилив перше згадуване подання. Однак, тепер на думку, українських юристів з міжнародного права є шанс змінити ситуацію

Інформація: телеканал-24


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...