20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8

Спеціально для всіх науковців та аматорів науки: науковий пікнік у парку Франка


Безліч простих наукових дослідів, пояснення та винаходи - все це чекає всіх, хто відвідає IV Науковий Пікнік «Scientific Fun». Презентація буде відбуватись під відкритим небом у парку імені Івана Франка.

Захід організовують з одною просто метою - пояснити, що наука це легко й просто для тих, хто цікавиться нею. Саме ця подія - найбільший фестиваль науки, освіти і взагалі науково-популярної культури в Україні. Серед окремих майданчиків, які спеціалізуються на різних науках будуть ті, що присвячені хімії, фізиці, криміналістиці, історії, робототехніці, астрономії, інформатиці та медицині.

Сама платформа фестивалю існує вже чотирнадцять років, відколи там збираються сотні ентузіастів з різних куточків нашої Вітчизни. Найбільші зустрічі проходять в дев'ятьох містах України, серед яких Київ, Харків, Львів, Тернопіль та інші.

Всі охочі зможуть взяти участь у дослідах та експериментах. Окремо запрошують людей, яким є чим поділитись з аудиторією фестивалю.

Захід відбудеться вже 15 жовтня о 12 годині біля парку імені Івана Франка. Більше інформації на офіційній сторінці події у мережі Facebook.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...