23°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4

І знову спалах коронавірусу серед львівських медиків

Ризикуючи власним здоров’ям медпрацівники лікарні медичної швидкої допомоги приймають пацієнтів з гострою патологією, в тому числі з супутніми пневмоніями. Відразу лікарі не можуть перевірити чи пацієнт є інфікований коронавірусною інфекцією, тож їм доводиться наражати себе на небезпеку.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

За останні два місяці у лікарні захворіли 67 працівників: 30 лікарів, 27 медсестер та 10 санітарок. Про це пише ZAHID.NET.

На стаціонарному лікування зараз перебувають 17 медиків, їх стан середньої важкості. Більшість хворих на амбулаторному лікування, четверо вже одужали та повернулися до роботи, розповідає медичний директор з лікувальної роботи лікарні швидкої допомоги Леся Кобецька.

Щоб хоч якось захистити медпрацівників, в лікарні запровадили вахтовий режим. У лікарні кожні сім днів змінюється персонал. Частина медиків працює, інша частина на самоізоляції. Велике число медпрацівників живуть далеко від лікарні, тож готель, який розташований неподалік лікарні запропонував свою допомогу.

Для лікарів виділили окремі номери, а персонал готелю дуже привітно та дбайливо їх прийняв, розповіла сестра-господиня операційного відділення лікарні швидкої допомоги Уляна Чучман, яка зараз там тимчасово проживає.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Що ви думаєте про підписання Асоціації України з ЄС?

всі опитування
Loading...