27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Шокуюча історія про зникнення хлопця з військової частини

Про жахливу історію зникнення і невідомого поховання хлопця з військової частини розповідає керівник громадської організації Блакитний птах Анна Мокроусова.

Вона поки не називає ні прізвищ ні назви військової частини, згодом з усіма документами керівниця обіцяє опублікувати дані вже найближчими днями.

Жінка опублікувала історію у понеділок, 25 вересня. Вона повідомила, що за тиждень до цьогодо них в організацію звернулась жінка, яка попросила знайти її сина-воєнного і допомогти розібратись в тому, що сталось.

Виявилось, що матері ще 28 серпня повідомили цього року, що її син зник з військової частини. На цьому будь-які дії воєнних припинились, вони сказали, що шукати його не в їхній компетенції. Жінка пішла в поліцію, написала заяву про зникнення сина. Заяву прийняли і не сказали їй, що майже за два тижні до того знайшли тіло в іншому місті з документами її сина. Поліцейський, який прийняв документи згодом просто передав заяву поліцейському, який знайшов тіло в Кременчуку. Він не повідомив матері, що в єдиному реєстрі є інформація про те, що її син мертвий. Інший поліцейський, в якого були на руках тіло, документи і заява про зникнення, також вирішив не повідомляти нікому з родичів про це, а просто закрити справу.

Як він відповів представниками громадської організації, які допомагала матері воєнного, «він цього робити не зобов’язаний».

Мати хлопця просто залишилась без допомоги: подія справу кудись передала, воєнним до того діла немає, прокуратура також не поспішає на допомогу.Жінка потім звернулась до громадської організації «Блакитний птах» та до центру зі звільнення заручників і пошуку зниклих військових та цивільних. Лише за допомогою них жінці вдалось дізнатись, що її син мертвий та його поховали як неопізнане тіло.

Вона може забрати вже поховане тіло, та на прохання зробити ДНК-тест для встановлення особи жінці відмовили. Правоохоронці запропонували опізнати сина просто: коли тіло відкопають – подивитись. Правда, тіло поховане вже як два місяці.

Наразі жінці найняли адвоката, він вже займається справою та готує позови до суду та скарги, щоб добитись таки дозволу ідентифікувати тіло і якщо це він, поховати сина.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Ви подали документи на біометричний (закордонний) паспорт?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...