18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
18°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82

Сьогодні у Львові запрацює перший автокінотеатр в Україні. Де саме відбудеться показ фільмів?

Сьогодні, 13 травня, у Львові, на території ТВК «Південний», розпочне свою роботу перший в Україні автокінотеатр на даху автопаркінгу. Про це пише ZAHID.NET.

В день будуть крутити по три кінострічки. Один квиток діє на одне паркувальне місце, тобто на 1 авто. Ціна квитка – 200 грн, незалежно від сеансу, ряду чи місця.

«Ідея авто-кінотеатру виникла ще на початку впровадження карантину. Але організацію такого виду дозвілля в Україні не дозволили. Хоча у країнах Європи аналогічні кінотеатри запрацювали від самого початку пандемії. Утім, оскільки з 11 травня пом’якшили умови карантину, то така форма перегляду кінофільмів тепер відповідає епідеміологічним вимогам», – розповів співорганізатор та керівник автокінотеатру на даху, Ярослав Микитин.

Автокінотеатр працюватиме кожного дня. Перший сеанс показу фільму призначений для відвідування родин з дітьми та розпочнеться о 17:00. Це будуть мультфільми або сімейні фільми. На наступних сеансах, які відбудуться о 19:30 та 22:30, показуватимуть фільми різних жанрів.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Перший тиждень покази фільмів проходитимуть у тестовому режимі, після цього відразу стане зрозуміло, в якому напрямку, з точки зору репертуару потрібно рухатися далі.

На перший тиждень у програмі повнометражний мультфільм «Казки магічного міста». Також покажуть найуспішніший фільм 2018 року, володар «Оскара» «Зелену книгу» Пітера Фареллі із Вігго Мортенсоном та Магершала Алі. На останньому сеансі показуватимуть лідера українського прокату зовсім недавнього часу, «Джентельменів» Гая Річчі.

Ярослав Микитин розповів, що у них великі плани. Можливо, будуть тематичні покази, кіноконцерти чи кіновечірки.

Фільми показуватимуть на великому світлодіодному екрані розміром 10 на 5 метрів, що дає можливість не чекати, поки стемніє.

Правила поведінки при відвідуванні авто-кінотеатру на даху мають відповідати вимогам, оприлюдненим у телеграм-каналі ЛМР «Львів vs коронавірус»: продаж квитків має відбуватись тільки онлайн. Квитки перевірятимуть безконтактно, виходити з автомобіля до, після та під час перегляду заборонено.

В одному автомобілі може знаходитись стільки людей, скільки передбачено посадкових місць.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як можна вирішити проблему парковок у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...