2°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
2°C
Ранок 2°C
День 3°C
Вечір 3°C
Ніч 3°C
27.6528.1
33.4534.05

Сьогодні у Києві запустили метро. Пасажирів не багато

Сьогодні, 25 травня київський метрополітен відновив свою роботу. Після двох місяців перерви через карантин столичне метро знову поступово наповнюється людьми. Про це пише Українська правда.

Фото: https://www.pravda.com.uaФото: https://www.pravda.com.ua

Сьогодні в годину пік на центральній станції «Хрещатик» було порожньо. Охочих скористатися метро доволі не багато. Працівники метрополітену працюють в масках, рукавичках і захисних щитках.

У Київському метро почали діяти спеціальні правила. Зокрема, пасажири мають бути у масках, дотримуватися дистанції у 1,5 метри, а на вході пасажирів просять одягти маски.

Тепер проїзд в метро можна оплатити безконтактними способом, жетони до яких ми вже звикли, працюватимуть лише до 30 червня.

Окрім того, адміністрація метрополітену також закупила термометри та захисні щитки для співробітників, а станції тепер забезпечені інформаційними матеріалами та відеороликами про COVID-19.

На початку та протягом усього робочого дня потяги та зони для пасажирів будуть ретельно дезінфікувати.

Наталія Макогон речниця «Київського метрополітену» розповіла, що також вибірково будуть проводити температурний скринінг пасажирам з ознаками хвороби, такими як: нежить, чхання, сльозливість очей тощо. Таких пасажирів відразу відправлятимуть до сімейного лікаря.

Якщо в метро буде великий пасажиропотік, то вхід на станцію будуть обмежувати, як це робили під час футбольних матчів. У прес-службі метро закликають пасажирів не скупчуватися у вагонах, і при можливості зачекати наступного поїзда.

З 22 травня до 22 червня в Україні діє адаптивний карантин, суть якого полягає втому, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, там посилять обмежувальні заходи.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Що ви думаєте про підписання Асоціації України з ЄС?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...