-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

​Сьогодні завершується голосування за проекти Громадського бюджету

Фото ілюстративнеФото ілюстративне

15 листопада – останній день, коли львів’яни можуть підтримати проект, в рамках кампанії про Громадський бюджет.

За попередньою інформацією, проекти, які переможуть у голосуванні, будуть реалізовані у 2018 році за кошти міського бюджету Львова.

Віддати свій голос за проект можуть корінні мешканці міста або ж ті, хто проживає, навчається, або володіє майном у Львові. Кожен може проголосувати за один «великий» та один «малий» проект (поділ від необхідного голосування).

Проголосувати можна за допомогою е-сервісу на офіційному сайті Громадського бюджету або у ЦНАПі. Також можна віддати голос через додаток «Приват24». Раніше у міській раді розсилали львів’янам запрошення.

Зауважимо, що голосування тривало з 1 листопада. За цей час переважну більшість голосів отримали проекти у освітній сфері – ремонти шкіл, дитячих садочків тощо. Загалом цьогоріч у Львові подали проектів, реалізація яких потребує майже 240 мільйонів гривень.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 07:34, 17.11.2017
    Не пишіть неправду - проголосувати можна лише через Приват або у ЦНАП. Ніякий "е-сервіс" не працює. І перейменуйте вже ті Громадські ініціативи у конкурс дитячих садочків і шкіл, бо вони пишуть найбільше проектів, а батьків заставляють голосувати примусово.
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...