21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Що пропонує українцям Польща та Китай: "гарячі" пропозиції


З Любліна до Львова - прямим потягом - Маршал Люблінського воєводства запропонував провести пряме залізничне сполучення між містам. Так, ці ідеї мають обговорити на відповідній зустрічі українсько-польських чиновників.

Славомір Сосновскі в розмові з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою озвучив цікаву пропозицію - змінити маршрут курсування люблінського потяга - за його словами, продовжити протяжність з Замосці до Львова - було б чудовою ідеєю. Зокрема, йдеться про маршрут через Томашів та Хребенне. Про це повідомляє інтернет-ресурс PRESS-ЦЕНТР.

Чинний голова ЛОДА пообіцяв озвучити вищезазначену пропозицію на спільній зустрічі Комітету ВР та Комісії з питань інфраструктури Сейму Польщі. Додамо, що цей з'їзд відбудеться у Львові найближчим часом. Також мають зупинитись на питаннях організації прикордонної інфраструктури.

А от китайська влада пропонує внести новизну в структуру, власне, української влади. Китайське керівництво відверто не розуміє, чому в такій державі, як Україна, досі не ввела закону про присудження чиновникам-хабарникам смертної кари за отримання так званих "подяк" від громадян.

Зокрема, як пише видання "Joinfo", віце-президент однієї з Аньхонської будівельних корпорацій Чжан Чжунхуа впевнений, що Україна цілком може співпрацювати з Китаєм у сфері агропромисловості, будівництва чи енергетичній. Але серед чинників, які зупиняють китайців співпрацювати з нами, є війна, молодий вік чиновників та...корупція. Так, чоловік заявив, що не розуміє, чому винних за такі злочини не розстрілюють, як це роблять у східній країні.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...