27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

​Сміття на Львівщині перероблятимуть за технологією США

У Львівській області планують побудувати сміттєпереробний завод, призначений для утилізації відходів. Нові технології працюватимуть за американським зразком.

Договір про співпрацю між головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою та президентом американської компанії «Energy Group Valuebridge» Вільямом Брайяном був укладений ще 27 серпня. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОГА, - передають Львівські.

Наразі проект будівництва ще не затверджений. Тому власне будівельні роботи розпочнуться тоді, коли його буде погоджено. За словами Олега Синютки, планується, що на заводі перероблятиметься не лише нове сміття, але й давно залежані відходи.

Сьогодні американська технологія утилізації сміття вважається найекологічнішою. При її застосуванні відходи розкладаються на молекули. Це відбувається завдяки використанню високотемпературних режимів під час переробки.

Рентабельним сміттєпереробний завод планують зробити завдяки продуктам переробки – електроенергія та дизпаливо, які власники отримають додатково до екологічної утилізації.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як Ви позбулись новорічної ялинки?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...