19°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7

​Сколівським депутатам запропонували чергувати біля міських смітників

З таким зверненням до депутатів звернувся міський голова Сколе.

Про це пишуть у Zaxid.net.

У зверненні міського голови Сколе Володимира Москаля від 9 лютого зазначається, що голова пропонує депутатам регулярно чергувати біля смітників, щоб виявляти людей, які живуть у довколишніх селах, але привозять та викидають сміття у міські смітники.

Міський голова пояснює, що через таких нечесних мешканців району, з міста вивозять «зайвих» 20 куб. метрів сміття у місяць, що завдає збитків для бюджету міста у вигляді 4 тисяч гривень щомісяця, і ця проблема триває вже кілька років.

Для вирішення проблеми міський голова скерував листи-вернення до всіх голів сільських рад району з пропозицією укладення угоди з Сколівським КП ВКГ на вивіз ТВП.

А місцевих депутатів закликав чергувати біля міських смітників, а в разі виявлення іногородніх порушників необхідно з'ясувати особу-порушника, зафіксувати випадок (фото, відео) і звернутись у Сколівське КП ВКГ.

У своєму зверненні голов аткокж наголосив, що депутатів обирали не лише, щоб голосувтаи на сесії, а й для того, щоб представляти інтереси громади.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...