7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Школи Львівської області отримали 36 нових автобусів

Image

У п’ятницю на території Національного університету “Львівська політехніка” відбулась урочиста передача транспорту на потреби Львівщини. 17 районів, 11 об’єднаних громад та 3 комунальні заклади отримали можливість використовувати 36 нових автобусів. У заході взяла участь Лілія Гриневич, міністр освіти та науки України.

Вона ж поділилась своїми враженнями: «Нові шкільні автобуси – це шлях учнів до якіснішої освіти. Сьогодні на Львівщині відкривають опорні школи, яких вже 50. Власне вони є осередками хорошого навчання, особливо для дітей старших класів. Можемо говорити про те, що освіта є одним із пріоритетів області. Це підтверджує й ЗНО, адже школярі з сільської місцевості показують найкращі його результати».

Закупівля відбулась у системі Prozorro в рамках виконання Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки, а вартість склала 63 680 000 гривень.

«Усі 36 автобусів зібрали в Україні, без російських комплектуючих. Такою була принципова позиція ЛОДА та ЛОР. Минулоріч була дискусія з цього приводу, але зараз ми розуміємо, що український товаровиробник на цьому ринку також почав домінувати», – повідомив голова ЛОДА Олег Синютка у коментарі для ZAXID.NET.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...