19°C
Ранок 14°C
День 19°C
Вечір 16°C
Ніч 13°C
26.126.5
2929.65
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
19°C
Ранок 14°C
День 19°C
Вечір 16°C
Ніч 13°C
26.126.5
2929.65
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Школярі зі Львова зайняли призові місця на Міжнародних олімпіадах

Фото ЛМРФото ЛМР

Міжнародна олімпіада з хімії (International Chemistry Olympiad — IChO), що проводилась 19-29 липня у Чехії та Словаччині, зібрала понад 300 учасників. Ці змагання є щорічними, починаючи з 1968 року. За умовами, школярі виконують лабораторне завдання протягом 5 годин, а також - складають письмовий іспит (тривалість - 4 години). Артем Янчак, випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті, здобув срібну нагороду.

Аналогічні змагання з фізики проходили цього року у Лісабоні. Міжнародна фізична олімпіада зібрала представників з 85 країн, загальною кількістю 400 учнів. Організатором виступило Португальське фізичне товариство від імені міністерства освіти Португалії. У цьому конкурсі одразу двоє українців здобули бронзові нагороди - Назарій Фортуна та Олег Кузик, що так само у цьому році завершили ЛФМЛ при ЛНУ імені І. Франка.

Всі троє учнів були відзначені у 2017 році преміями Львівської міської ради в рамках Програми підтримки обдарованої молоді. Назарій та Олег також здобули по 400 балів на ЗНО, а тому отримають додаткові грошові винагороди.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...