9°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Siemens відкрив навчальний центр для студентів "Львівської Політехніки"

Фото ZAXID.NETФото ZAXID.NET

Студенти 1-5 курсів Національного університету “Львівська Політехніка” отримали можливість виконання лабораторних робіт на обладнанні Siemens. До навчальної лабораторії увійшли системи управління технологічними процесами, електроприводами, дистанційного контролю і моніторингу, збору та аналізу даних.

«Львівська політехніка» готує і має кадровий потенціал, а от матеріальне забезпечення деколи потребує кращого. І от те, що фірма «Сіменс» поставила і закупила для цієї лабораторії, власне, є виконанням частини цього процесу підготовки кадрів», – зазначив Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська Політехніка».

«Ми показуємо, як важливо це у сучасному світі, щоб запроваджувати сучасні технології, щоб поліпшувати якість, кількість, скорочувати витрати на виробництво. Тому тут можемо моделювати дуже багато прикладів з промисловості», – надав свій коментар Мачей Зєліньскі, генеральний директор «Сіменс Україна».

Також оголошено конкурс на дисертацію, що максимально ефективно використає контролери фірми. Переможець отримає 1000 євро.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...