15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

Сайт Львівської держадміністрації пристосували для людей з вадами зору

Офіційною інтернет-сторінкою Львівської ОДА стало користуватись простіше. Спеціально для людей з вадами зору можлива робота мовних синтезаторів, крім того ввели ще деякі зміни в інтерфейсі сайту. Все це стало можливим завдяки встановленню спеціального модуля.

Як повідомляє інформаційний портал Zaxid.net, нові функції працюють вже з вчорашнього дня. Тепер завдяки змінам, сайт адаптовано для мовних синтезаторів, можна змінювати тло тексту, збільшувати чи зменшувати шрифти. Для того, щоб увійти в спеціальний режим роботи можна натиснути на потрібну іконку в шапці сайту, або ж ввійти комбінацією клавіш "contr+q". Щоб перейти у попередній режим - повторюєте ці дії.

Над таким модулем працювали ПП «Бренд-А» з представниками, які займаються розробкою подібних технологій для людей з особливими потребами ЛНУ "Львівська політехніка". Гроші виділили з бюджету міста - в рамках проекту "Електронна Львівщина".

Нагадаємо, Міжнародний день білої тростини святкують 15 жовтня, а міжнародний день сліпих - 13 листопада. Також раніше "Львівські" повідомляли, що у Львові хочуть створити зменшені копії всіх відомих об'єктів для людей з вадами зору.


Фото умовне

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...