22°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 17°C
День 24°C
Вечір 20°C
Ніч 16°C
24.9525.3
27.5528.3
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Шахтарі Львівщини оголосили безстрокове голодування

Фото ZIKФото ZIK

Голови шахт “Степова” та “Межирічанська” розпочали безстрокове голодування в приміщенні ДП “Львіввугілля”. На цей крок їх підштовхнула заборгованість перед гірниками по зарплаті за вересень та жовтень, а також рішення Міністерства енергетики про реорганізацію ДП Львіввугілля №559 від 07.11.2018 р.

Як повідомляє головний бухгалтер підприємства, на рахунках зараз знаходяться лише 7% від необхідних коштів по оплаті за вересень.

“Нагадаємо, 7 листопада Кабінет міністрів схвалив рішення про виділення додатково 500 млн грн на покриття фінансових збитків на державних шахтах. Працівники ДП «Львіввугілля» сподівалися отримати заборговану зарплату. Проте ані копійки з цих коштів держпідприємство не отримає, оскільки з початку року вважається прибутковим і не може розраховувати на бюджетні кошти.”, - зазначає сайт Конфедерації вільних профспілок України.

Загальна заборгованість Держвуглепостача перед ДП “Львіввугілля” за відвантажене вугілля складає 230,2 млн гривень. Через нерегулярність виплат, ситуація на підприємстві залишається напруженою.

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський повідомив наступне: «ЛОДА не підтримує ідею, щоб ДП «Львіввугілля» увійшло у Національну вугільну компанію. Про це ми неодноразово зверталися усно і письмово. Проте, наразі чинний наказ міністра, в якому вимога вжити заходів з реорганізації».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...