-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 0°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.341.3

​Садовий пообіцяв найкращим студентам премії по 25 тисяч

Їх виділятимуть у рамках програми «Львів науковий».

Про таку ініціативу повідомив сам мер міста під час інавгурації нового студентського мера Олександра Николяша.

У Львові існує програма підтримки молодих науковців «Львів науковий». В його рамках виділяють кошти для науковців, які показують хороші результати. Мер Львова висловив сподівання, що в рамках цього проекту можна буде створити премії по 25 тисяч для ініціативних студентів. Премії будуть видаватись на конкурсних засадах за цікаві стартами чи ідеї.

«Думаю, що треба попробувати, щоб у наступному бюджетному році на такі премії могли претендувати студенти. Не лише молоді науковці, які вже закінчили університет. Якщо будуть цікаві ідеї, ми готові це підтримувати. Тому треба доопрацювати положення «Львів науковий». За розум треба платити кошти, мені вигідно, щоб ці всі геніальні ідеї впроваджувались у Львов, щоб Львів ставав багатшим і люди отримували комфорт від проживання у різних сферах. На жаль, сьогодні нема до кінця розуміння на державному рівні цієї важливості», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

А «Львівські» додають, що левів, які стоять на вході в Ратушу одягли в студентські мантії. Цю акцію вже традиційну акцію провела Студентська рада Львова з нагоди Міжнародного дня студента.

Всі фото з сайту Львівської газетиВсі фото з сайту Львівської газети

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви думаєте, коли закінчиться війна (АТО)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...