1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5

Саакашвілі повернули в Польщу - він погрожує, що повернеться

Польща підтвердила, що вчора на її територію був допущений політик.

Про це пише Європейська правда.

Нагадаємо, вчора, 12 лютого, у одному з київський ресторанів у центрі міста близько двох десятків спецпризначенців у куртках «Державна прикордонна служба» затримали Саакашвілі.

З власних джерел «Європейські правді» стало відомо, що його збираються депортувати у одну з країн Європи, адже всі судові засідання пройшли. Він програв суд і тому служби отримали право його депортувати.

А через кілька годин на сайті прикордонної служби Польщі з’явилось офіційне підтвердження, що Саакашвілі був допущений на території Польщі. Його прийняли, адже українська сторона заявила про реадмісію Саакашвілі. А так як він є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, прохання української сторони задовольнили.

Сам політик заявив, що його в Польщі прийняли добре, але

«моя боротьба відбувається в Україні та в Грузії. Я боротимусь до кінця».

"Львівські" додають, що реадмісія — це взаємні зобов'язання держав, які закріплюються в міжнародних угодах, прийняти назад власних громадян, а також громадян третіх країн та осіб без громадянства, які незаконно прибули на територію однієї із Договірних Сторін, або прибувши законно втратили підстави для легального перебування.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...