16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Розстріляне Широкине" львів'яни зможуть побачити на виставці у музеї етнографії

Польський фотограф Яцек Швіц презентував свою виставку "Розтріляне Широкине" у Львівському музеї етнографії. Всі виставлені світлини зроблені Швіцом власноруч на передовій позиції оборони Сходу України.

Близько 800 метрів - на такій відстані Яцек особисто стояв в обороні на одній з позицій. Таким було його власне рішення. Щоб показати унікальні кадри людям, фотохудожник не побоявся працювати в небезпечних умовах.

На виставці презентують близько 40 картин залишеного села Широкине. Фото покинутих будинків, де колись жили своїм життям українці, а зараз там лише поодиноко бігають бездомні кішки та собаки. Єдині люди, яких можна зустріти, це бійці-добровольці. Всі свої враження та пережите під час перебування на території бойових дій художник виставив для загального показу, адже хотів щоб кожен мав можливість на близькій відстані побачити, що ж таке "Розстріляне Широкине".

До слова, Яцек Швіц відомий своїми виставками й за кордоном. Він також входить до спілки польських фотохуджників. Організував безліч мистецьких виступів та акцій. В Україні мав вже 34 персональних виставки.

Джерело інформації: ДивисьInfo

До слова Львівські раніше повідомляли про відкриття виставки "Видатні композитори світу" Ольги Довгань-Левицької, виконаної кавою.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи користуєтесь ви кредитами?

всі опитування
Loading...