27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
27°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Релігійна конференція у Львові: перекриті дороги, урочиста хода та інше

Міжнародна конференція «Святі покровителі Польщі та України із Львівщини», відбудеться у Львові протягом 10-12 вересня. Крім того на ці вихідні заплановано чимало подій релігійного спрямування.

Image

Ці вихідні для львів’ян відзначаються одразу кількома великими релігійними подіями.

У суботу 10 вересня пройде урочиста процесійна хода з реліквіями блаженного Якова Стрепи, а ввечері (від 16:30 до 18:00) – хода із перенесенням чудотворної ікони «Милосердя Двері». Представники Львівської міської ради повідомляють, що може бути переритий рух на ділянках: вул. Устияновича – вул. Бібліотечна – вул. С. Бандери – вул. Брюлова – вул. М. Вербицького – вул. Коперника – вул. Героїв Майдану– вул. Стрийська, – вул. Козельницька. Представники влади просять не чинити перешкод ході.

Також на сайті Львівської міської ради повідомили, що 11+-13 вересня Львів відвідає Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у межах щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явління Божої Матері. Святійший патріарх планує зустрітись із представниками місцевого самоврядування, навідатись до академії сухопутних військ. У храмах можна записатись на безкоштовний доїзд до Патріаршого богослужіння.

Також у Львові відбудеться ника заходів під патронатом Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького: 11 вересня відбудеться паломництво шляхом святинь та санктуаріїв львівської архідієцезії, а 12 вересня– презентація книги «Два Царства» блаженного єпископа Григорія Хомишина а також науковаі наради «Святі покровителі із Львівщини».

Інформація: сайт Львівської міської ради

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви припинення торгівлі з Росією?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...