25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8

Ракетний удар по Сирії: як реагує світ

Світові ЗМІ доволі бурхливо реагують на удар Америки по сирійській території. Що прогнозують та чого очікують у "заголовках" світових виданнях?

Американське видання "The Washington Post" висловило власне занепокоєння реакцією Росії на запуск ракет з дозволк Трампа. Головним питанням репортер видання Грег Джаффе вважає "Що буде далі? Чи вирішить Росія продовжувати Несловесну тираду?".

В публікації автор розпоідає, що рішення Трампа відреагувати таким чином на атау в Сирії було сказано прямо. Відповідно, варто було очікувати, що вже підготовлений план Америки відповісти на атаку із застосуванням хімічної зброї використають. Однак, чинний Президент США може цілком керуватись тим, що зараз конфікт у Сирії став кривавішим та набув нових аспектів. Єдина поправка - тепер там і російські війська, що можуть певним чином теж втручатись в роботу американських військових.

Газета "The New York Times" вважає, що Трампу варто застосоувати попереджувальну політику - адже реакція невідома. Репортре зазначає, що таким кроком Америка накликала на себе ще не біду, але вже випробування. Однак, такий хід репортер схвалює, адже саме цього очікувала світова спільнота від Вашингтону.

А от німецьке видання видання "Die Welt" переконане, що такою діяльністю Трамп заперечив всю попередню політику Америки та свою власну кампанію. За попередньою інформацією , позбавити главу Сирії влади намагались Женевськми конвенціями. Цієї політики дотримувався і Обама - так надалі пмав працювати Трамп. Однак, у виданні мподіваються, що ей "поворот на 180 градусів" одинарний і країнаа не збирається продовжити обстріл.

Сам ж Трамп, називаючи стан сирійського питання "успадкованим безладом", очевидно , вирішив діяти рішуче. Про це відгукується ресурс "Independent". На думку видання, кадри наслідків застосування хімічної зброї досить серйозно вплинули на главу США , тому він вирішив змінити позицію.

Цікаві гіпотези світових ЗМІ з часом знайдуть своє призначення та пояснення. Хочеться сподіватись що, усвідомивши, що Сирія не має права так поводитись з людьми, спільними зусиллями можна буде зупинити правління чинного Президента та досягти мирних домовленостей між народами.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто Ви бачите контролерів у тролейбусі/трамваї?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...