12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
12°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​«Простір Синагог» у Львові номінували на міжнародну премію

Цього року у премії Будівля року 2018 (Building of the Year'18) можуть голосувати відвідувачі сайту.

Про це повідомляють на сайті Центру міської історії Центрально-Східної Європи.

Цього руку платформа про сучасну архітектуру ArchDaily номінувала на премію Будівля року 2018 (Building of the Year'18) «Простір Синагог» у Львові.

Особливістю чого разу у конкурсі є те, що проголосувати за об’єкти можуть читачі ресурсу, для цього на платформі спочатку можна авторизуватись (можна за допомогою Facebook).

До 31 січня проходить перший тур голосування за номінантів у 15 категоріях. 1 лютого визначають п’ятьох переможців в кожній категорії, і одразу починається 2 тур голосування.

Остаточних переможців оголосять 8 лютого.

Проголосувати за «Простір Синагог» можна за посиланням.

«Львівські» додають, що від України є 16 номінантів. Переважно це проекти житлових будинків, також Театр на Подолі як «культурна Архітектура» і Простір Синагог в розділі «Релігійної архітектури».

Проект «Простір Синагог» є ініціативою для вшанування історії євреїв у Львові та кращого розуміння спільної міської історії і спільної спадщини самими львів’янами і гостями міста. Архітектором проекту є Франц Решке , який став переможцем міжнародного архітектурного конкурсу зі вшанування місць єврейської історії у Львові, а також Софі Янке, яка є в авторкою інсталяції "Увіковічнення". В доопрацюванні проектної документації брав участь український архітектор Юрій Столяров.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до російської мови у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...