20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
20°C
Ранок 24°C
День 30°C
Вечір 28°C
Ніч 19°C
35.435.75
36.837.8

Профспілка львівського обласного телебачення протестує проти реформи НТКУ.

Згідно до закону України про суспільне мовлення, який має вступити в силу з 1 січня 2017р. національні телеканали мали перевести на засади суспільного телебачення. І про це профспілку забов'язані попередити заздалегідь. Однак, до кінця року залишається два місця, проте жодних реальних кроків щодо практичного втілення реформи на Львівському телебаченні не відбувається. Тому голова профспілки львівських телевізійників Мирослав Уханський та колектив ТРК "Львів" оприлюднили звернення до президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, а також голови Верховної Ради Андрія Парубія, де висловилися за недовіру голові НТКУ Зурабу Аласанії.

При цьому сам гендиректор НТКУ Зураб Аласанія зазначив, що не знає про звернення ТРК «Львів» (філії НТКУ «Львівська регіональна дирекція») і не сприйняв цю інформацію всерйоз.

«Реформа триває, як це має бути. Я також переживаю (щодо держаного фінансування, - ред). Це залежить від депутатів, які голосуватимуть за бюджет у грудні. Таких звернень є багато, може кожен місяць. Я не буду ніяк реагувати, вони ж не до мене звертаються», - сказав Зураб Аласанія.

У зверненні, опублікованому на офіційній сторінці ТРК «Львів», також назвали суспільне мовлення «грандіозною авантюрою».

«Усе, що зараз відбувається, скидається на грандіозну авантюру, результатом якої може стати те, що держава, перебуваючи у стані війни, в тому числі й інформаційної, може втратити найважливіший інструмент донесення правдивої інформації до населення. Схоже, що люди, які взялися за створення суспільного мовлення в Україні, або переоцінили свої здібності, або свідомо готують під цієї завісою рейдерське захоплення системи державного телерадіомовлення, - йдеться у зверненні. - Схоже, що люди, які взялися за створення суспільного мовлення в Україні, або переоцінили свої здібності, або свідомо готують під цієї завісою рейдерське захоплення системи державного телерадіомовлення».

Інформація: "Zahid-net"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яким мобільним оператором Ви користуєтесь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...