1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7

Проект ​«Львів на долонях»: наступною міні-копією буде Оперний

Джерело фото: ЛМРДжерело фото: ЛМР

У Львові триває проект «Львів на долонях», де найвідоміші об’єкти міста роблять доступними для осіб із вадами зору або незрячих. Львів’яни можуть подивитись на три міні-копії відомих львівських архітектурних об’єктів.


Скульптури виготовляють із бронзи. Сьогодні в місті відкрили третю міні-копію і це пам’ятник Тарасу Шевченку в центрі міста. Вартість виготовлення макета склала 200 тисяч гривень. Скульпторами маленької копії стали брати Сухорські, які розробляли проект основного пам’ятника та стели. Про це пишуть Львівські з посиланням на прес-центр ЛМР.

За словами Андрія Садового, це далеко не кінець проекту. Спершу встановили міні-копію перед львівською Ратушею, згодом презентували "маленький" Собор Святого Юра, а тепер один з найперших міні-пам’ятників в Україні загалом. Далі, на думку мера, має бути Оперний театр.

Загалом площу перед Оперним мають реконструювати – вже є проект фонтану «відкритого» типу – як на площі Митній.

«Було б дуже добре, якби до відкриття фонтану можна було відкрити і міні-копію театру», - сказав Садовий.

Додамо, що на площі біля пам’ятника Тараса Шевченку провели реконструкцію. Тут замінили плити, встановили пандуси а також тактильну плитку для незрячих. За допомогою спеціального покриття люди з вадами зору зможуть орієнтуватись у просторі, адже сама плитка з помітками, які можна відчути ногами.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи достатньої температури у вас "гаряча" вода?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...