15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 16°C
День 21°C
Вечір 20°C
Ніч 13°C
26.4526.85
29.530.15

"Прийдіть о 09:00 і зможете отримати відшкодування" або як обслуговують у "Baker Market"

Сьогодні вночі у одному з супермаркетів мережі "Baker Market", що на вулиці Науковій, 29 "завис" термінал, покупцю ввічливо сказали спробувати оплатити ще раз. А потім "диво-машина" видала 2 чеки, знявши подвійну суму.

Як повідомляє ГО " За якісне харчування", випадок стався близько 1 години ночі. Дівчина- касир провела платіжну карточку та попросила ввести пін-код, після цього операції зупинились. Касир витягнула карточку та знову повторила свої дії - жодного результату, термінал знову завис. Далі дівчина спробувала провести рахунок через "pay pass", проте не вдалось. В розмову втрутився хлопець, який з його ж слів "знав, як перезавантажити термінал". І його допустили до каси, та, виявилось, він теж нічого не полагодив.

Охоронець порадив заплатити через інший термінал. Сталось диво, він запрацював і ...видав 2 одинакові чеки про оплату покупки. А в цей самий час перший апарат теж надрукував чек. Дівчина розгубилась та запропонувала відвідувачу "прийти завтра о 9 годині ранку" і тоді йому оплатять різницю товарів. Коли покупець зробив зауваження щодо такої роботи, то і дівчина й молодик, який ніби ремонтував термінал відповіли, мовляв, з кожним може трапитись.

"Можливо. А можливо і ні, - дописують у своїй офіційній сторінці у Facebook "За якісне харчування". - Але ми б радили вам навести лад із своїми працівниками", - додають вони.

Редакція Львівських теж застерігає покупців супермаркетів звертати увагу на те, як проводяться операції, коли вони розраховуються через платіжні термінали і не тільки. Крім того, завжди залишайтесь спокійними та знайте свої права.

550-rozrahuvavsa_kartkoju.jpg550-rozrahuvavsa_kartkoju.jpg

Фото : ГО "За якісне харчування"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...