16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5

​Представники малого бізнесу вийшли на протест

«Дістало», «Нагодуйте моїх дітей і я залишусь вдома», «Скасуйте вбивчу фіксалізацію мікропідприємства» - з такими плакатами можна зустріти десятки людей під міською радою.

Фото: https://www.radiosvoboda.org/Фото: https://www.radiosvoboda.org/

Сьогодні, 1 травня у Львові вийшли на протест представники малого бізнесу з вимогою «відновлення конституційного права на працю». Як повідомляє Радіо Свобода підприємці жаліються на великі збитки та вимушене звільнення працівників. Протестувальники говорять про несправедливість процвітання та значних прибутків великого бізнесу, коли малому бізнесу доводиться взагалі припинити свою діяльність та закритись.

Підприємці малого бізнесу розповідають, що у них вже закінчились гроші на оренду приміщень, закупівлю товарів та на виплату заробітної плати працівникам. Протестувальники вимагають відновлення діяльності малого та середнього бізнесу, гарантуючи дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Також, представники малого бізнесу очікують скасування податків з ФОПів, яким було заборонено вести свою діяльність під час карантину, введення мараторію на перевірки контролюючими органами і запровадження пільгового кредитування.

Даний протест відбувся під наглядом поліції, а протестувальники дотримувались дистанції та усі були в масках.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку газету оголошень ви вважаєте найкращою у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...