15°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 23°C
Ніч 17°C
26.426.85
29.730.4

Представники ЛМР проінспектували незаконну забудову поруч із "Південним"

Image

Початок будівельних робіт на 5 гектарах землі, що межують поруч із ринком "Південний", було помічено наприкінці грудня 2017 року. За цей час забудовник встиг завезти техніку та будматеріали, звести паркан. На думку представників ринку, ці дії звернені на упорядкування ділянки, адже вона використовується різними видами транспорту для проїзду до "Південного". Однак, жодних документів на володіння цією територією не було оформлено.

Керівники декількох відділів Львівської міської ради вирушили на місце, аби довести незаконність будівництва. На думку Юрія Телібського, директора Агенції ресурсів міської ради, після першої ж фіксації стану ділянки, щодо якої виникла суперечка, проведення робіт значно пришвидшилось - працівники терміново розпочали цементування опор та завезення бруківки.

Під час візиту на вулицю Ряшівську, слово взяв Сергій Бабак, заступник міського голови з житлово-комунального господарства. Він повідомив, що уся техніка, що знаходиться за цією адресою, має бути виведена - виїзд з території ніяким чином не обмежується. Об'єкт взято під охорону муніципальної варти, в'їзд заблоковано. Також він зазначив, що ця земельна ділянка знаходиться виключно у власності територіальної громади.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вважаєте ви Львів найкращим містом України?

всі опитування
Loading...