16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
16°C
Ранок 12°C
День 15°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.727.11
29.229.9

Працювати разом з дітьми: у Львові відкриють перший коворкінг для батьків і їхніх чад

Перший простір, де батьки зможуть працювати разом з дітьми вирішили відкрити дві львів'янки, розуміючи наскільки така проблема зараз актуальна. Поки батьки "на роботі" неподалік з дітками займатимуться педагоги та вихователі.

Перший тиждень для відвідувачів буде експериментальним та безкоштовним. А за наступні години прийдеться заплатити близько 2 тисяч гривень на місяць. Ідея виникнення коворкінгу "Пташеня" з'явилась у мешканок Львова Бойкович Соломії та Шабат Христини. "Коли наші діти були маленькими, то жахливо бракувало такого-от місця. Адже в офісі не попрацюєш, а вдома сидіти - немов від світу відрізана. Ми й подумали,що такий проект приживеться: і діти розвиваються і батьки працюють.", - розповіла кореспондентам Zaxid.net Христина.

Центр розташований неподалік від парку ім. Івана Франка на вулиці Рилєєва,9. Всередині облаштували дві кімнати для дитячих кімнат та ще одну для роботи дорослих.

"При бажанні батьки можуть записати діток на різні заняття. Але ідея полягає в тому, що вони перебувають в одній кімнаті", - додає Шабат.

Послуги коворкінгу розраховані на батьків і їх дітей дошкільного віку. Робочий час з 08:00 до 22:00. До обіду передбачено міні-садок, а опісля проводитимуть розвивальні тематичні заняття. Вартість абонементу на місяць для україномовної групи становить 1900 гривень. Якщо батьки хочуть щоб дитина займалась англійською, це вартуватиме 2400.

Проте батьки зможуть працюватиі і без запису дитину в садок. Проте щодо цін власниці ще не визначились. Кажуть, що ще послухають відгуки та пропозиції після безкоштовного тижня роботи.

Відкриття відбудеться 3 жовтня. Детальніше про центр та розклад занять першого тижня можна дізнатись за посиланням.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
Loading...