10°C
Ранок 2°C
День 10°C
Вечір 5°C
Ніч -2°C
27.428.05
29.9530.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
10°C
Ранок 2°C
День 10°C
Вечір 5°C
Ніч -2°C
27.428.05
29.9530.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Працівники "Муніципальної варти" заблокували перевантажувальну станцію на вулиці Північній

Фото ЛОДАФото ЛОДА

Починаючи з понеділка, “Муніципальна варта” закрила проїзд сміттєвозів на перевантажувальну станцію по вулиці Північній. Голова Львівської обласної державної адміністрації заявив, що у випадку продовження заборони сміття зі Львова вивозитись не буде.

Питання щодо закриття перевантажувальної станції стало особливо актуальним після листів від адміністрації аеропорту “Львів” та Служби Безпеки України. В них йшлося про те, що птахи, що злітаються на сміття, становлять велику небезпеку для авіаційного транспорту.

«Отримавши такого листа, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про закриття станції перевантаження, на виконання листа СБУ, листів від аеропорту, які були попередньо надіслані на адресу ЛМР. Інших дій, які вчинила ЛМР, навіть теоретично не може бути. Про те, що треба там припинити вивалювати сміття, ми говоримо вже півроку», - зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови з питань ЖКГ.

В той самий час, директор обласного департаменту ЖКГ Назарій Романчук повідомляє наступне: «Ми готуємо зараз звернення до міського голови Львова, якщо не припиняться його деструктивні дії в частині блокування перевантажувальної станції Північна, в тому числі і виконання повного рішення міської ради про передачу, про тимчасове управління «Львівспецкомунтрансу», ми просто будемо вимушені передати ті повноваження назад міській раді».

Як інформували “Львівські”, літак, що здійснював рейс за маршрутом “Львів - Шарм-ель-Шейх”, здійснив аварійну посадку в аеропорту Бориспіль через птахів, що потрапили у двигун.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи ви вболіваєте за наших футболітів?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...