7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​Позов екс-директора Органного залу розглядають у суді

Фото з відкритих джерелФото з відкритих джерел

Колишній керівник Львівського будинку органної та камерної музики подав позов щодо незаконності проведення конкурсу на обрання нового керівника установи. Судове розслідування триває.


Як інформують у прес-центрі Львівської міської ради, судовий розгляд справи триває. Наразі проводиться опитування свідків справи (членів конкурсної комісії).

За попередньою інформацією, у липні 2017 року було оголошено конкурс на заміщення вакансії директора Органного залу у місті Львові. Проте директора так і не обрали. Натомість в управлінні культури ЛМР подали звернення в поліцію щодо порушення вимог проведення конкурсу. Так, потрібний протокол засідання комісії був неправильно заповнений; крім того було два Протоколи №2, один з яких - підроблений. Відповідну скаргу також подали члени комісії та громадяни.

Згодом, у жовтні, 2017 року вдруге був проведений конкурс. Переможцем конкурсу став Іван Остапович. Натомість колишній керівник Юліан Винницький подав до суду на управління, вимагаючи укласти угоду саме з ним.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до бійок у Раді?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...