21°C
Ранок 20°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 18°C
27.4527.86
32.232.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 20°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 18°C
27.4527.86
32.232.8

Польського футболіста двічі затримано у нетверезому вигляді за кермом

фото Патрульної поліції Львівщинифото Патрульної поліції Львівщини

У середу, 21 листопада, на футболіста Міхала Марковскі складено два протоколи за керування авто у нетверезому вигляді. Спочатку о 6 ранку на вул. Фурманській правоохоронці зупинили спорткар Maserati Ghibli та перевірили водія на алкотестері. Допустимий поріг алкоголю було перевищено в 6 разів. А вже о 14:40 це ж авто зупинено для перевірки вдруге - і також зафіксовано незначне перевищення норми.

Перший протокол було передано до Шевченківського районного суду, однак, суддя повернув справу на дооформлення. У постанові суду вказано наступне: «Відсутність даних про дійсне місце проживання на території України правопорушника унеможливлює здійснити виклик правопорушника до суду та розглянути адміністративну справу по суті. Отже для дотримання прав особи, яка притягається до відповідальності, є необхідність повернути справу на доопрацювання».

Другий протокол розглядався Галицьким районним судом і також був повернений правоохоронцям. «У протоколі про адмінправопорушення дані особи, яка притягується до відповідальності, вказані тільки на іноземній мові. Адреса цієї особи вказана лише на українській мові, що виключає можливість правильного оформлення конверту із вмістом судової повістки», - повідомляють в судовій установі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

  • Loading...