6°C
Ранок 6°C
День 7°C
Вечір 7°C
Ніч 6°C
24.224.51
26.126.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 6°C
День 7°C
Вечір 7°C
Ніч 6°C
24.224.51
26.126.53
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Польські ультрас опублікували скандальні фото з Личаківського кладовища

Польські фанати “відзначили” 100-річчя боротьби польських воїнів проти ЗУНР. Для цього вони запалили фаєри та розгорнули транспаранти на цвинтарі орлят у Львові. Інцидент стався ще 4 листопада, однак, перші відомості з’явились про це лише 9 листопада.

Фото з facebook-сторінки організації «Велика Сілезія»Фото з facebook-сторінки організації «Велика Сілезія»

У повідомленні організаторів на facebook йдеться: «Організація «Велика Сілезія» для Орлят Львівських і кресов'яків з нагоди 100-річчя героїчної оборони Львова відвідали цвинтар львівських орлят і як футбольні уболівальники віддали честь найбільшим польським героям, про яких проукраїнська польська держава забула».

Михайло Нагай, директор Личаківського кладовища у інтерв’ю ZAXID.NET повідомив наступне: «Це було під вечір у неділю. Ми вже потім по камерах подивилися, що усі ті хлопці несанкціоновано зайшли по двоє-троє через задні ворота кладовища. Загалом їх було 12. Вони на кілька хвилин розгорнули транспарант і запалили фаєри. Це тривало від 3 до 5 хвилин. До поліції ми не звертались, оскільки вони одразу пішли і не вчиняли антиукраїнських провокацій».

Крім цього, представники фан-клубу «Wielki Slask» відвідали школу №3 у Мостиськах та №10 у Львові із польською мовою викладання, аби передати дітям подарунки, зібрані в Польщі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Ви палите?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...